Moduł ML

Stworzyliśmy moduł ML który można używać w ramach aplikacji CMMS. Moduł może wspierać podejmowanie decyzji przy wsparciu sygnałów z maszyn, lub analizować dane historyczne awarii i podpowiadać możliwe tagi.

Umowa na wdrożenie CMMS dla spółki z branży spożywczej

Uruchamiany system ma wspomóc działania wdrożenia procedur TPM. Uruchamiany jest jednocześnie dla kilku lokalizacji. Będzie obejmować wiele obszarów działalności takich jak:

System obchodowy dla firmy z branży cementowej

Klient uruchomił system obchodowy, w modelu SaaS (Azure). System jest uruchamiany sukcesywnie dla kolejnych obszarów

Uruchomienie modułu push na urządzenia mobilne

Dla naszego klienta przygotowaliśmy usługę powiadomień automatycznych push do pracowników. Powiadomienia są wysyłane przy pomocy usługi google, i przez automatyczne mechanizmy użytkownik jest powiadamiany o zadaniach na niego oczekujących.

System Workflow wraz z systemem OCR

Dla klienta z branży finansowej dostarczamy aplikacje służącą do optymalizacji procesu obsługi faktur kosztowych. System współpracuje z OCR ABBY w ramach rozpoznawania faktur i ich klasyfikacji.

Nowy moduł planowania pracy

Nowy moduł został stworzony w odpowiedzi na potrzebę klienta, który zgłosił nam swój pomysł na funkcjonalność która pomogłaby w organizacji działu Utrzymania Ruchu.

System Obiegu faktur

Wdrożenie systemu workflow, obejmującego skomplikowane procesy akceptacyjne i pełną dekretacje. System jest używany przez ponad 100 użytkowników.

Wdrożenie systemu CMMS w modelu SAAS

Uruchomiliśmy wraz z klientem system CMMS w modelu SaaS. Klient może korzystać z aplikacji www i mobilne, połączonej z serwerem w chmurze AZURE.

System dla infrastruktury lotniska

Wdrożenie CMMS ze standardowymi modułami i obsługą mobilną aplikacji responsywnej.

Wdrożenie systemu obchodów

System Mobilny do obsługi obchodów z systemem SAP.

Partnerstwo Infor EAM

Ważny dzień dla SimplyMobile- zostaliśmy partnerem prestiżowej organizacji Infor EAM!